Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Bar Kafe Restorant (ID BL223 ) Tirane

 • €3,500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Bar Kafe Restorant (ID BL223 ) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €3,500

Overview

Property ID: BL223
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 292.5
 • m2

Description

Tek Liceu Artistik  jepet me qera bar kafe -restorant  me siperfaqete brtendshme  292.5 m2, kati 0 ,pallat i ri  ,me fasade xhami , bosh ,me hipoteke, me 2 tualete  i shruar i gjithi me parket . Ambjenti nodhet nje nga zonat  me stategjike dhe me te kerkuara te Tiranes . Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi si  butik ,klinike mjeksore , supermarket, palester ,call center ,agjensi , piceri, pasticeri , gjithashtu  i pershtatet vecanerisht kualiteteve qe kerkojne restorantet dhe lokalet.

Jepet me qera  3500 euro

Shitet 900 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Brryli, Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Myslym Shyri, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Barrikadave, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 26, 2021 at 1:37 pm
 • Property ID: BL223
 • Price: €3,500
 • Property Size: 292.5 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra