Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Bar Kafe Tek Stacioni i Trenit ( ID BL267) Tirane

 • €1,200
Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Bar Kafe Tek Stacioni i Trenit ( ID BL267) Tirane

Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BL267
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Tek Stacioni i Trenit jepet me qera Bar Kafe me siperfaqe 160 m2, kati – 1, 2 taualete,sistem aspirimi, me kondicioner, parket,depo,ambienti eshte i kompletuar, me sistem fonie.Lokali organizohet nga 1 ambient open space, 2 tualetet dhe veranda.

Cmimi 1200 Euro/Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Bulevardi Zogu i Pare, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Rruga Dibres, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 26, 2022 at 12:49 pm
 • Property ID: BL267
 • Price: €1,200
 • Property Size: 160 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra