Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Bar-Kafe Tek Varri i Bamit (ID BL234) Tirane

 • €1,700
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Bar-Kafe Tek Varri i Bamit (ID BL234) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,700

Overview

Property ID: BL234
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 330
 • m2

Description

Tek Varri i Bamit jepet me qera lokal Bar-Caffe me siperfaqe totale 330 m2 nga te cilat 110 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 220 m2 siperfaqe e jashtme, pallat ekzistues, lokali ka mundesi per tu zgjeruar sipas deshires, 2 tualete, fasade xhami, ngrohese elektrike dhe me gaz per stinen per dimrit dhe kondicioner dhe freskuese per stinen e veres, banak i madh frigoriferik, frigorifer kollone, i mobiluar, nje nga lokalet ne te vjetra te zones, buze rruges kryesore. Lokali organizohet nga 2 apartamente, te cilet jane pershtatur ne lokal dhe nga pjesa e jashtme e cila eshte e mbuluar dhe rrethuar me xham.

Cmimi 1700€/muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Kinostudio, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Rruga Kongresi Manastirit, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 13, 2021 at 4:09 pm
 • Property ID: BL234
 • Price: €1,700
 • Property Size: 330 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda