Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Bar-Lounge (ID BL227) Tirane

 • €1,200
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Bar-Lounge (ID BL227) Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BL227
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Tek Astiri, jepet me qera Bar-kafe-Lounge, me siperfaqe 160 m2 ambient i jashtem dhe verande, pallat i ri, kati 0, fasade xhami, buze rruges. Dyqani është i kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme, me mobilim bashkekohor, me xhama qe hapen ne te dyja anet e lokalit, dhe me tende, i gatshëm për punë. Mundesi shume e mire biznesi.

Jepet me qera 1200 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Laprake, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 13, 2021 at 2:10 pm
 • Property ID: BL227
 • Price: €1,200
 • Property Size: 160 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra