Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Bar-Restorant 4-kateshe ne Vishnje (ID BL2112) Tirane

 • €3,500
VISHNJE
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet me qera Bar-Restorant 4-kateshe ne Vishnje (ID BL2112) Tirane

VISHNJE
 • €3,500

Overview

Property ID: BL2112
 • Lokale
 • Property Type
 • 7
 • Bathrooms
 • 1100
 • m2

Description

Ne Vishnje, prane Ferma 100, jepet me qera bar-restorant i sapo restauruar me siperfaqe trualli 1100 m2 (nga te cilat 600 m2 siperfaqe ndertimi dhe 500 m2 oborr) Restoranti eshte i organizuar ne 4 kate ndertimi. Kati 1 guzhin, magazin dhe nje tualet. Kati 2 dhe kati i 3 secili: ambjent salle per rastorantin +2 tualete +2 ballkone. Kati 4 dy dhoma prive+ nje tualet +2 ballone. Oborr i shfrytezueshem me siperfaqe 500 m2 per rastorantin. Post parkime me kapacitet 30 makina. Aktualisht restoranti eshte bosh por mund te mobilohet ne varesi te klienteles.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje.

Jepet me qera 3500 euro/muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Zone Periferike
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 14, 2023 at 10:40 am
 • Property ID: BL2112
 • Price: €3,500
 • Property Size: 1100 m2
 • Bathrooms: 7
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT