Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Bar-Restorant Ne Sauk Te Ri (ID BL261) Tirane

 • €700
Sauk, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Bar-Restorant Ne Sauk Te Ri (ID BL261) Tirane

Sauk, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BL261
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 250

Description

Ne Sauk te ri jepet me qera Bar-Restorant me siperfaqe te brendshme 200 m2, 50 m2 verande, parking, kend lojrash, fasade xhami, i mobiluar dhe ne gjendje pune per Bar-Restorant, momentalisht eshte ne pune vetem pjesa e barit, mundesi zgjerimi per lokalin, xhiro ditore e kenaqshme, zgare me qymyr dhe gaz, furre druri picerie, hell elektrik dhe paisjet e tjera te kuzhines. Ambjenti organizohet nga salla OPEN SPACE, kuzhina, banaku, veranda dhe tualetet. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te qytetit dhe eshte i aksesueshem nga te gjitha rruget kryesore, ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farke, Rruga e Elbasanit, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 18, 2022 at 4:43 pm
 • Property ID: BL261
 • Price: €700
 • Property Size: 250
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda