Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Bar-Restorant Tek Don Bosko (ID BL288) Tirane

 • €1,300
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Bar-Restorant Tek Don Bosko (ID BL288) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BL288
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 220
 • m2

Description

Tek Don Bosko prane kompleksit Fiori Di Bosko jepet me qera Bar-Restorant me siperfaqe 200 m2+20 m2 verande e shfrytezueshme , kati 0, pallat i ri, me fasade xhami te gjere, 4 tualete, i mobiluar, depo, dere sherbimi, gjenerator, kuzhine e kompletuar, tavane te varuara, sistem aspirimi, 3 kondicioner kollone, spore ndricuese, 2 frigorifere kolone, televizor, ekspres, kopjuter, soba me gaze, furre pjekje, brumatrice, furre pice, 3 frigorifere banak ne kuzhine ,aparature shkume, kapaciteti 140-170 persona.
Restoranti organizohet nga salla kryesore OPEN SPACE, 4 tualetet, depo, kuzhina dhe veranda.
Ndodhet ne nje nga zonat le te kerkuara dhe te frekuentuara te qytetit dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 1300 Euro|Muaj(3 muaj paradhenie + 1 muaj garanci)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Casa Italia, Don Bosko, Frigoriferi, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 2, 2022 at 4:10 pm
 • Property ID: BL288
 • Price: €1,300
 • Property Size: 220 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda