Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Bar Restorant Tek Ish Ekspozita (ID BL232) Tirane

 • €2,000
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Bar Restorant Tek Ish Ekspozita (ID BL232) Tirane

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BL232
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 220
 • m2

Description

Tek ish Ekspozita jepet me qera Bar-Restorant me siperfaqe 220 m2, kati 0, fasade xhami, pallat i ri, sistem aspirimi, sistem ngohje chiller, kondicioner, banak, 2 tualete , kuzhine, depo, ndricimi me spote elektrike dhe ambazhur, i mobiluar. Ambjenti organizohet nga salla e madhe, banaku, kuzhina, depo dhe 2 tualete,mundesi parkimi perpara restorantit. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit dhe te rrethuar me shume institucione dhe pallate.

Cmimi 2000 Euro| Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Shallvaret
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 1, 2021 at 9:00 am
 • Property ID: BL232
 • Price: €2,000
 • Property Size: 220 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda