Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre/Dyqan Tek Condor Center (ID BZ263) Tirane

 • €650
Condor Center (Qendra Kondor), 120, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre/Dyqan Tek Condor Center (ID BZ263) Tirane

Condor Center (Qendra Kondor), 120, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: BZ263
 • Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 108
 • m2

Description

Tek rruga e Kavajes prane Condor Center jepet me qera zyre/dyqan me siperfaqe 108 m2, kati 2, pallat relativisht i ri, me ashensor, bosh, fasade xhami. Ambjenti organizohet nga salla kryesore, recepsioni dhe nje zyre private. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje biznes te suksesshem.

Cmimi 650 Euro|Muaj (pa perfshire taksen 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 29, 2022 at 12:38 pm
 • Property ID: BZ263
 • Price: €650
 • Property Size: 108 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda