Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kat Vile Duplex 2+1 Tek Rrethi Shkozes (ID BV2176) Tirane

 • €350
Ish Poligrafiku, Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kat Vile Duplex 2+1 Tek Rrethi Shkozes (ID BV2176) Tirane

Ish Poligrafiku, Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BV2176
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Tek rrethi i Shkozes prane kryegjyshates Bektashiane jepet me qera kati 2 dhe 3 i nje vile, duplex 2+1+ambjent gatimi me vete+2 tualete me siperfaqe 120 m2, ndertim i ri, cati, me hyrje me vete, ballkon ne cdo dhome, e mobiluar ne menyre bashkekohore, grila, mundesi parkimi per 2 makina.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi Bajram Curri, Farke, Kodra e Priftit, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 23, 2022 at 8:22 am
 • Property ID: BV2176
 • Price: €350
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2-3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda