Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Duplex Ne Fresk (ID BV2172) Tirane

 • €400
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Duplex Ne Fresk (ID BV2172) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BV2172
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 240
 • m2

Description

Ne Fresk prane bar Stockholm jepet me qera duplex 3+1+2 tualete+verande me siperfaqe 240 m2, kati 2 dhe 3, ndertim i ri, e mobiluar, kondicioner ne cdo dhome, verande, hyrje me vete, oborr, parkim, peme frutore. Kati 1 organizohet ne 2 dhoma gjumit dhe 1 tualet, kati 2 organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matirmoniale, tualeti, koridori dhe veranda.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Tufinë, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 5, 2022 at 1:50 pm
 • Property ID: BV2172
 • Price: €400
 • Property Size: 240 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2-3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda