Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan/Bodrum Ne Bllok (ID BD2075) Tirane

 • €1,250
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan/Bodrum Ne Bllok (ID BD2075) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,250

Overview

Property ID: BD2075
 • Dyqane
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Ne Bllok jepet me qera dyqan/bodrum me siperfaqe 110 m2, kati (-1), pallat ekzistues, buze rruges kryesore, 2 tualete, 2 salla te medha, 1 kuzhine, mundesi parkimi perpara lokalit. Ambjenti organizohet nga 2 salla te medha, 2 tualetet dhe kuzhina. Ndodhet ne zonen me te frekuentuar dhe te kerkuar te Tiranes dhe ka prane cdo gje te nevojshme per te zhvilluar biznes. E pershtatshme per piceri, restorant, bilardo, dyqan etj.

Cmimi 1250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Shallvaret, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 6, 2021 at 8:56 am
 • Property ID: BD2075
 • Price: €1,250
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda