Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan-Duplex prane Harry Fultz (ID BD21320) Tirane

 • €800
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1016, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Dyqan-Duplex prane Harry Fultz (ID BD21320) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1016, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD21320
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Prane Harry Fultz, ne Rrugen Asim Vokshi, jepet me qera dyqan duplex, me siperfaqe 120 m2 ne forme dupleksi (90 m2 kati i 1 dhe 30 m2 kati i 2), me shkalle nga brenda,pallat egzistues, bosh, ne rruge dytesore, me fasade xhami, 1 tualet. E pershtatshme per zyre noterie, farmaci, klkinike, etj.

Jepet me qera 800 euro/muaj  i negociueshem (pa perfshire taksen 15%)

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Farmacia 10, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Usluga, Laprake, Medreseja, Restorant Durresi, Rruga Asim Vokshi, Rruga Dritan Hoxha, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 28, 2022 at 10:18 am
 • Property ID: BD21320
 • Price: €800
 • Property Size: 120 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra