Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Duplex Tek Zogu i Zi ( ID BD21208) Tirane

 • €1,200
Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Duplex Tek Zogu i Zi ( ID BD21208) Tirane

Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BD21208
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek Zogu i Zi, perball Ring Center jepet me qera dyqan duplex me siperfaqe totale 75 m2 (15 m2 kati i pare dhe 60 m2 kati i dyte i dupleksit), kati 0, pallat egzistues, me fasade xhami, buze rruges kryesore. Kati 1 organizohet nga nje ambient pune dhe kati i 2 nga zyre, tualeti dhe ballkoni.

Cmimi 1200 Euro\Muaj  i diskutueshem (perfshihet taksa 15%).

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Square 21, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 28, 2022 at 7:22 am
 • Property ID: BD21208
 • Price: €1,200
 • Property Size: 75 m2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra