Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan + Garazhd Prane Shkolles Se Kuqe (ID BD21166) Tirane

 • €600
Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan + Garazhd Prane Shkolles Se Kuqe (ID BD21166) Tirane

Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD21166
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Garages
 • 105
 • m2

Description

Prane shkolles se Kuqe jepet me qera dyqan + garazhd me siperfaqe 105 m2 dhe 24 m2(2 poste parkimi), pallat i ri, kati 0, sistem kapote, termo dhe hidro izolim, me fasade xhami, kondicioner, sistem aspirimi, tavane te varura, grila, tualet, linje elektrike trefazor dhe monofaze. Dyqani organizohen nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet per te pasur nje biznes te suksesshem. E pershtatshme per dyqan, zyra, klinika dhe cdo lloj biznesi tjeter.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 2, 2022 at 3:53 pm
 • Property ID: BD21166
 • Price: €600
 • Property Size: 105 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Garages: 2
 • Garage Size: 24m2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda