Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Komercial tek Ish Parku (ID BD21139) Tirane

 • €370
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Komercial tek Ish Parku (ID BD21139) Tirane

 • €370

Overview

Property ID: BD21139
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • m2

Description

Prane Green City, Tek Ish Parku i Autobusave,  jepet me qera dyqan komercial me siperfaqe 45 m2, kati i 1 me 1 shkalle, e gjitha e restauruar, OPEN SPACE, tualet, hyrje nga rruga kryesore, e pershtatshme per dyqane dhe per zyra. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe eshte i rrethuar nga shume institucione te ndryshme.

Cmimi 370 Euro|Muaj

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Don Bosko, Kompleksi Delijorgji, Laprake, Pallati me Shigjeta, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 16, 2021 at 1:03 pm
 • Property ID: BD21139
 • Price: €370
 • Property Size: 45 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 11
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT