Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambient per Zyra ne Vasil Shanto (ID BZ237) Tirane

 • €1,300
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambient per Zyra ne Vasil Shanto (ID BZ237) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BZ237
 • Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 200
 • m2

Description

Ne Vasil Shanto, prane me rrugen kryesore,  jepet me qera ambient per Zyre me siperfaqe 200 m2, kati i 2 e gjitha e restauruar, OPEN SPACE, me parket, spote drritash, tavane te varura, tualet.  Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe eshte i rrethuar nga shume institucione te ndryshme prane.

Jepet me qera 1300 euro neto

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Globe, Kompleksi Delijorgji, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 1, 2021 at 12:51 pm
 • Property ID: BZ237
 • Price: €1,300
 • Property Size: 200 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra