Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan/Lokal Prane Shkolles Bajram Curri (ID BL247) Tirane

 • €500
Shkolla Bajram Curri, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan/Lokal Prane Shkolles Bajram Curri (ID BL247) Tirane

Shkolla Bajram Curri, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BL247
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 160
 • m2

Description

Prane shkolles Bjaram Curri jepet me qera dyqan/lokal me siperfaqe 160 m2 nga te cilat 120 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 40 m2 hapsire e jashtme, bosh i pa mobiluar, sistem aspirimi dhe kondicionimi, ndricim led, vizibilitet i larte nga rruga, totalisht i rikonstruktuar muajin e fundit, mundesi zgjerimi dhe me 120 m2 te tjera, OPEN SPACE, tualet, ka qene lokal prej 30-vitesh. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes dhe ka prane nje kompani e cila aktualisht ka 3000 punonjes, e pershtatshme per lokal, mence, super market etj.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Babrru, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 1, 2021 at 4:32 pm
 • Property ID: BL247
 • Price: €500
 • Property Size: 160 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda