Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Dyqan ne Qender (ID BD2031) Tirane

 • €1,300
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Dyqan ne Qender (ID BD2031) Tirane

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BD2031
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 70
 • m2

Description

Prane Qendres jepet me qera ambjent me siperfaqe 70 m2 ne katin 0, me tre shkalle poshte , e restauruar , me 2 tualete. Ambjenti nodhet ne zonen me te populluar te Tiranes dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi.

Jepet me qera 1300 euro.

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Garda, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, UET, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:50 pm
 • Property ID: BD2031
 • Price: €1,300
 • Property Size: 70 m2
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi