Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan ne Ali Dem (ID BD21310) Tirane

 • €1,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Dyqan ne Ali Dem (ID BD21310) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BD21310
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 88
 • m2

Description

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idris Dollaku, prane Fushes se Sportit, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 88 m2, kati 0, pallat i ri vitit 2022, me fasade xhami, me pamje nga rruga dytesore, lartesi 5m (mundesi per tu pershtatur ne dupleks). Dyqani jepet me qera per magazinim, lokal (ka edhe hapesire te shfrytesueshme per verande).

Kerkohet muaji i pare i qerase dhe 1 muaj qera si garanci

Jepet me qera 1000 euro (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Fresku, Oxhaku, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 7, 2022 at 11:32 am
 • Property ID: BD21310
 • Price: €1,000
 • Property Size: 88 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT