Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21119) Tirane

 • €800
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21119) Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne Bllok prane rruges Ibrahim Rugova  jepet me qera dyqan me siperfaqe 50 m2 , kati -1, fasade xhami, pallat ekzistues , buze rruge , tualet .I pershtatshem per cdo lloj biznesi si si farmaci, dyqane, zyra , agjensi reklamimi, agjensi udhetimesh ,butik dhe per parukeri.1

Cmimi  800 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 23, 2021 at 12:45 pm
 • Price: €800
 • Property Size: 50 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra