Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21118) Tirane

 • €1,000
Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21118) Tirane

Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BD21118
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne Bllok prane Librit Universitar  jepet me qera dyqan me siperfaqe 55 m2 , kati 0, fasade xhami, pallat ekzistues , buze rruge , tualet .I pershtatshem per cdo lloj biznesi si si farmaci, dyqane, zyra , agjensi reklamimi, agjensi udhetimesh ,butik ,  per take away dhe vecanerisht per parukeri.2

Cmimi  1000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Rezidenca Kodra e Diellit, Shallvaret, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 2, 2021 at 12:10 pm
 • Property ID: BD21118
 • Price: €1,000
 • Property Size: 55 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra