Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21182) Tirane

 • €3,500
Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21182) Tirane

Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €3,500

Overview

Property ID: BD21182
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 250
 • m2

Description

Ne Bllok jepet me qera dyqan me siperfaqe 250 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, bosh, 1 tualet, rruge kryesore, mundesi parkimi perpara dyqanit. Ambjenti organizohet nga pjesa e Show Room-it dhe tualeti. Ndodhet ne zonen me te frekuentuar dhe te kerkuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Cmimi 3500 Euro|Muaj(neto)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 2, 2022 at 8:19 am
 • Property ID: BD21182
 • Price: €3,500
 • Property Size: 250 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda