Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan ne Don Bosko (ID BD21177) Tirane

 • €550
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan ne Don Bosko (ID BD21177) Tirane

 • €550

Overview

Property ID: BD21177
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 38
 • m2

Description

Ne Don Bosko, prane Bujtines se Gjelit, buze Rruges Kryesore, jepet me qera dyqan me siperfaqe 38 m2, kati 0, me fasade xhami, tualet, mundesi parkimi ne lagje. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper t frekuentuar nga njerzit dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I perashtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 550 Euro|Muaj

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 15, 2022 at 3:49 pm
 • Property ID: BD21177
 • Price: €550
 • Property Size: 38 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT