Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Don Bosko (ID BD21179) Tirane

 • €700
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Don Bosko (ID BD21179) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21179
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • m2

Description

Ne Don Bosko, prane Rruges Albanopolit, jepet me qera dyqan me siperfaqe 150 m2, kati -1, (me 8 shkalle), me fasade xhami, tualet. Ambienti organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti, me pak oborr. Ambient i pershtatshem per depo farmaceutike, qender kursesh, laboratore etj. Ndodhet ne nje zone teper t frekuentuar nga njerzit dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 17, 2022 at 4:16 pm
 • Property ID: BD21179
 • Price: €700
 • Property Size: 150 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT