Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Don Bosko (ID BD21193) Tirane

 • €1,700
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Don Bosko (ID BD21193) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,700

Overview

Property ID: BD21193
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56
 • m2

Description

Tek Don Bosko jepet me qera dyqan me siperfaqe 56 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, totalisht i rikonstruktuar, lartesia 6,5 meter, mundesi per tu bere duplex, buze rruges kryesore. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 1700 Euro|Muaj(neto)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Dogana, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 24, 2022 at 4:13 pm
 • Property ID: BD21193
 • Price: €1,700
 • Property Size: 56 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda