Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Fresk (ID BD21256) Tirane

 • €320
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Fresk (ID BD21256) Tirane

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €320

Overview

Property ID: BD21256
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Ne Fresk , tek rruga “Baftjar Lici” jepet me qera dyqan me siperfaqe 74 m2, kati 0, me fasade xhami, tavan i varur dhe ndricim me spote ndricues, jepet bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent open space dhe 1 tualet. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem .

Jepet me qera 320 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Fresku, Priske
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 6, 2022 at 9:07 am
 • Property ID: BD21256
 • Price: €320
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra