Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan Ne Fresk (ID BD21262)

 • €300
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet me Qera Dyqan Ne Fresk (ID BD21262)

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD21262
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72
 • m2

Description

Ne Fresk, Ne Rrugen Shefqet Kuka , prane Fizikes Berthamore, jepet me qera dyqan me siperfaqe 72 m2, kati i 1, pallati i ri, bosh, me fasade xhami, me pamje nga rruga kryesore. Ambienti eshte i organizuar nga nje hapesire dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te pershtatshme per biznes pasi ka shume kalimtare dhe pamje nga rruga kryesore.

Jepet me qera 300 euro

 • City TiranĂ«
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kafja e Rremes, Kodra e Priftit, Linze, Oxhaku, Pazari i Ri
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 22, 2022 at 12:39 pm
 • Property ID: BD21262
 • Price: €300
 • Property Size: 72 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT