Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Komune (ID BD21217)

 • €799
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Komune (ID BD21217)

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €799

Overview

Property ID: BD21217
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 94
 • m2

Description

Ne Komune, prane Kristal Ceneter, jepet me qera dyqan me siperfaqe 94 m2 (84 m2 siperfaqe brendshme), kati 0, ne pallat i ri, me fasade xhami, parket, tavane me spote dritash, me pamje nga rruga kryesore , i organizuar nga dyqani, nje zyre dhe tualeti. Dyqani eshte i pershtatshem, butik rrobash, market, noteri, zyre arkitekture etj.

Jepet me qera 799 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 3, 2022 at 10:10 am
 • Property ID: BD21217
 • Price: €799
 • Property Size: 94 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT