Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Laprake (ID BD2068) Tirane

 • €1,000
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Laprake (ID BD2068) Tirane

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BD2068
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Description

Ne Laprake prane Kupoles jepet me qera dy dyqane me siperfaqe totale 200 m2, dyqani i pare eshte 50 m2 dhe dyqani i dyte eshte 150 m2, kati i pare teknik, te dy dyqanet mund te bashkohet ne nje, tualet, fasade xhami, mundesi parkimi perpara dyqanit. Dyqanet organizohen nga dy ambjente OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhen ne nje nga lagjet me te vjetra dhe te populluara te Tiranes. Mundesi shume e mire investimi.

Cmimi 1000 Euro|Muaj (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Casa Italia, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Laprake, Siri Kodra, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 20, 2021 at 2:23 pm
 • Property ID: BD2068
 • Price: €1,000
 • Property Size: 200 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda