Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Qender (ID BD21212) Tirane

 • €1,000
Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Qender (ID BD21212) Tirane

Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BD 21212
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

ne Qender, prane Muzeut Kombetar jepet me qera dyqan me siperfaqe 50 m2, kati i 0, me fasade xhami dhe verande te shfrytezueshme. Dyqani jepet bosh dhe organizohet nga nje open space ,1 depo dhe 1 tualet.

Cmimi 1000 Euro/Muaj ( ne cmimin e qerase perfshihet tatimi)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Zogu i Pare, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 30, 2022 at 9:16 am
 • Property ID: BD 21212
 • Price: €1,000
 • Property Size: 50 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra