Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Qender (ID BD21162) Tirane

 • €2,000
Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Qender (ID BD21162) Tirane

Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BD21162
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 57
 • m2

Description

Ne qender te Tiranes jepet me qera dyqan me siperfaqe totale 57 m2, duplex(20 m2), kati 0, fasade xhami, vizibilitet i larte, mundesi parkimi prane dyqanit, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe shkallet e katit te dyte, kati i dyte OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne zonen me te kerkuar dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes teper te suksesshem. Mundesi e arte investimi.

Cmimi 2000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Medreseja, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 5, 2022 at 11:18 am
 • Property ID: BD21162
 • Price: €2,000
 • Property Size: 57 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda