Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Qender (ID BD21191) Tirane

 • €2,000
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Qender (ID BD21191) Tirane

Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BD21191
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne Qender te Tiranes jepet me qera dyqan me siperfaqe 60m2, kati 0, pallat ekzistues, me fasade xhami, buze rruges kryesore, me hipoteke, tualet, parket. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne zonen me te kerkuara dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 2000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi Zogu i Pare, Frigoriferi, Kompleksi Usluga, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Siri Kodra
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 19, 2022 at 10:53 am
 • Property ID: BD21191
 • Price: €2,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda