Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Qender Prane Bulevardit Zogu I Pare (ID BD2197) Tirane

 • €1,400
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Qender Prane Bulevardit Zogu I Pare (ID BD2197) Tirane

Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,400

Overview

Property ID: BD2197
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Ne Qender prane Bulevardit Zogu i Pare  jepet me qera ambjent me siperfaqe 75 m2, ne katin 0, me tre shkalle lart ,pallat ekzistues, i restauruar , me 1 tualet dhe 1 depo. Ambjenti nodhet ne zonen me te populluar te Tiranes dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi si farmaci , butik  dhe vecanerisht per zyra.

Jepet me qera 1400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Kompleksi Usluga, Pazari i Ri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 20, 2021 at 9:15 am
 • Property ID: BD2197
 • Price: €1,400
 • Property Size: 75 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra