Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera dyqan perballe Martenitetit te Ri (ID BD21448) Tirane

 • €1,200
marteniteti i ri
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera dyqan perballe Martenitetit te Ri (ID BD21448) Tirane

marteniteti i ri
 • €1,200

Overview

Property ID: BD21448
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 230
 • m2

Description

Perball Martenitetit te Ri, ne rrugen Martin Camaj, jepet me qera dyqan me siperfaqe  230 m2, kati 0, me fasade xhami, me lartesi 3.5 m, tualet, pallat i ri, ne rruge dytesore, bosh. E pershtatshme per dyqan ose magazinim. S.K

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje  Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje garanci

Jepet me qera 1200 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Oxhaku, Rruga Bardhyl, Shkoze, Tregu Elektrik, Xhamlliku

Details

Updated on November 20, 2023 at 1:17 pm
 • Property ID: BD21448
 • Price: €1,200
 • Property Size: 230 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 2
 • Agjent 2

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 2
 • Agjent 2