Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Perballe Martenitetit Te Ri (ID BD21449) Tirane

  • €400
MARTENITETI I RI
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Perballe Martenitetit Te Ri (ID BD21449) Tirane

MARTENITETI I RI
  • €400

Overview

Property ID: BD21449
  • Dyqane
  • Property Type
  • 1
  • Bedroom
  • 1
  • Bathroom
  • 40
  • m2

Description

Perball Martenitetit te Ri, ne rrugen Martin Camaj, jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 m2, kati 0, me fasade xhami, tualet, pallat i ri, ne rruge dytesore, bosh. S.K

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje  Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje garanci

Jepet me qera 400 euro/muaj

  • City Tiranë
  • State Shqipëri
  • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Oxhaku, Rruga Bardhyl, Xhamlliku

Details

Updated on November 20, 2023 at 3:11 pm
  • Property ID: BD21449
  • Price: €400
  • Property Size: 40 m2
  • Bedroom: 1
  • Room: 1
  • Bathroom: 1
  • Property Type: Dyqane
  • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
  • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
  • ArtaRica