Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Ambasades Amerikane (ID BD21175) Tirane

 • €670
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Ambasades Amerikane (ID BD21175) Tirane

Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €670

Overview

Property ID: BD21175
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 105
 • m2

Description

Prane Ambasades Amerikane dhe Qytetit Studenti jepet me qera dyqan bodrum me siperfaqe 105 m2, kati -1, pallat i ri, me fasade xhami te gjere, vizibilitet i larte, 1 tualet, i pa investuar. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone te mbi populluar dhe teper te frekuentuar nga njerzit dhe ofron mundesine per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 670 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on February 10, 2022 at 11:07 am
 • Property ID: BD21175
 • Price: €670
 • Property Size: 105 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra