Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Gjimnazit Petro Nini (ID BD21190) Tirane

 • €1,200
Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Gjimnazit Petro Nini (ID BD21190) Tirane

Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BD21190
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 170
 • m2

Description

Prane gjimnazit Petro Nini Luarasi jepet me qera dyqan me siperfaqe 100 m2+70 m2 verande e shfrytezueshme(me takse bashkie), kati 0, pallat relativisht i ri, me fasade xhami, bosh i pa mobiluar, 1 tualet, tub aspirimi. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje biznes te suksesshem.

Cmimi 1200 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 16, 2022 at 3:43 pm
 • Property ID: BD21190
 • Price: €1,200
 • Property Size: 170 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda