Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Myslym Shyrit (ID BD21172) Tirane

 • €2,500
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Myslym Shyrit (ID BD21172) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,500

Overview

Property ID: BD21172
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 4
 • Bathrooms
 • 400
 • m2

Description

Prane Myslym Shyrit, ne rruge dytesore, jepet me qera dyqan me siperfaqe 400 m2, kati -1,  (me 5 shkalle), pallat i ri, me pak fasade xhami, 4 tualete, OPEN SPACE + zyra, i pershtatshem per zyra, restorant, market, etj. Ambjenti organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, zyrat, 4 tualetet.  Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 2500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 8, 2022 at 8:47 am
 • Property ID: BD21172
 • Price: €2,500
 • Property Size: 400 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra