Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Parlamentit (ID BD21180) Tirane

 • €850
Parlamenti, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Parlamentit (ID BD21180) Tirane

Parlamenti, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €850

Overview

Property ID: BD21180
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 57
 • m2

Description

Prane Parlamentit jepet me qera dyqan me siperfaqe 57 m2, me fasade xhami, 1 tualet, vizibilitet i larte nga rruga kryesore. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne qender te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 850 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Shkolla e Baletit, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 18, 2022 at 4:13 pm
 • Property ID: BD21180
 • Price: €850
 • Property Size: 57 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda