Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Dyqan prane Rruges Bardhyl (ID BD21450) Tirane

 • €300
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet me qera Dyqan prane Rruges Bardhyl (ID BD21450) Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD21450
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Prane Rruges Bardhyl, afer kryqezimit me rrugen 4 Deshmoret, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 30 m2, kati 0, buze rruges kryesore, tualet, bosh, me fasade xhami. E pershtatshme per dyqan mishi, bulmetore, estetike, parukeri, notere etj. G.T

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje muaj garanci

Jepet me qera 300 euro/muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Farmacia 10, Oxhaku, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 27, 2023 at 11:47 am
 • Property ID: BD21450
 • Price: €300
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT