Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Rruges Se Kavajes (ID BD2045) Tirane

 • €800
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Rruges Se Kavajes (ID BD2045) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD2045
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 43
 • m2

Description

Prane  rruges  se Kavajes  jepet me qera ambjent me siperfaqe 43 m2, ne katin 0,pallat ekzistues , i restauruar , fasade xhami ,me 1 tualet . Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi si farmaci ,zyra, butik  dhe vecanerisht per zyra dhe Agjensi .

Jepet me qera 800 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Don Bosko, Komuna e Parisit, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 23, 2021 at 12:51 pm
 • Property ID: BD2045
 • Price: €800
 • Property Size: 43 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra