Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan prane Rruges te Kavajes (ID BD21183) Tirana

 • €1,000
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan prane Rruges te Kavajes (ID BD21183) Tirana

 • €1,000

Overview

Property ID: BD21183
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Prane Rruges se Kavajes, afer Rruges Shefqet Musaraj,  jepet me qera dyqan me siperfaqe 100 m2, kati 1, pallat relativisht i ri, buze rruges dytesore, me fasade xhami, OPEN SPACE, 1 tualet.  Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. I pershtatshem per depo farmaceutike, laboratore mjekesore, klinike dentare etj.  Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 1000 Euro|Muaj

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 2, 2022 at 10:25 am
 • Property ID: BD21183
 • Price: €1,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra