Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Selvise (ID BD21228) Tirane

 • €1,500
Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Selvise (ID BD21228) Tirane

Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BD21228
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 76
 • m2

Description

Tek Selvia prane kompleksit Halili jepet me qera dyqan me siperfaqe 76 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, 1 tualet, tavane te varura, spote ndricuese. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 1500 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Siri Kodra
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 20, 2022 at 7:38 am
 • Property ID: BD21228
 • Price: €1,500
 • Property Size: 76 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra