Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qira Pranë Sheshit Willson (ID BD2051) Tiranë

 • €600
Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qira Pranë Sheshit Willson (ID BD2051) Tiranë

Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD2051
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Pranë Sheshit Willson në rrugën Sulejman Delvina, jepet me qira një hapësirë ​​me sipërfaqe 70 m2, në katin 0, ndërtesa ekzistuese, e restauruar, me 1 tualet. Ambienti ndodhet në zonën më të populluar të Tiranës dhe është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti biznesi si farmaci, butik, agjenci reklamash, agjenci udhëtimesh, bar, qendër interneti, zyre dhe veçanërisht për sallonin.1

Jepet me qira 600 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Shallvaret, Sheshi Willson, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:53 pm
 • Property ID: BD2051
 • Price: €600
 • Property Size: 70 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra