Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Shkolles Se Bashkuar (ID BD21271) Tirane

 • €1,000
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Shkolles Se Bashkuar (ID BD21271) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BD21271
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Prane Shkolles se Bashkuar jepet me qera dyqan me siperfaqe 120 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, 2 tualete, i pa mobiluar, i pershtatshem per bar-kafe, market etj. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, 2 tualetet dhe nje verande e vogel e shfrytzueshme. Dyqani ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. Bashke me dyqanin jepet dhe nje post parkim. Per klientet e interesuar muaji Nentor dhe Dhjetor do te jete pa pagese qeraje.

Cmimi 1000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 15, 2022 at 3:49 pm
 • Property ID: BD21271
 • Price: €1,000
 • Property Size: 120 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda