Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Dyqan prane Shkolles se Kuqe (ID BD21447) Tirane

 • €350
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1001, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Dyqan prane Shkolles se Kuqe (ID BD21447) Tirane

Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1001, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BD21447
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • M2

Description

Prane Shkolles se Kuqe, jepet me qera dyqan me siperfaqe   30 m2, kati 0, me fasade xhami, tualet, pallat i ri, ne rruge dytesore, bosh. E pershtatshme per noter, avokati, estetike, etj S.K

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje  Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje garanci

Jepet me qera 350 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Harry Fultz, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Selvia, Shkolla e Baletit, Xhamlliku

Details

Updated on November 20, 2023 at 12:21 pm
 • Property ID: BD21447
 • Price: €350
 • Property Size: 30 M2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 2
 • Agjent 2

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 2
 • Agjent 2