Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Tregut Elektrik (ID BD21176) Tirane

 • €500
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Tregut Elektrik (ID BD21176) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD21176
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 70
 • m2

Description

Prane ish Tregut Elektrik jepet me qera dyqan me siperfaqe 70 m2, kati 0, me fasade xhami, tualet, mundesi parkimi ne lagje. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper t frekuentuar nga njerzit dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I perashtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 14, 2022 at 12:25 pm
 • Property ID: BD21176
 • Price: €500
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda