Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan/Qender Estetike+2 Poste Parkimi Tek Piaca (ID BD21164) Tirane

 • €900
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan/Qender Estetike+2 Poste Parkimi Tek Piaca (ID BD21164) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €900

Overview

Property ID: BD21164
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 110
 • m2

Description

Tek Piaca jepet me qera dyqan/qender estetike + 3 poste parkimi me siperfaqe 110 m2, kati 2, hyrje ne vete, pallat i ri, totalisht i restauruar, 1 lavatest per koken, 3 pultrone per te punuar, 1 dhome privat4e e cila mund te perdoret per trajtime te ndryshme ose masazhe, tavane te varura, spote ndricuese, parket, fasade xhami, kondicioner, e mobiluar ne menyre bashkekohore, tualet, gati per te filluar pune. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN  SPACE, dhoma private dhe nga pjesa e tualetit. Ndodhet ne nje nga zonat me te njohura te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem,

Cmimi 900 Euro|Muaj (pjeserisht i mobiluar)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 12, 2022 at 9:12 am
 • Property ID: BD21164
 • Price: €900
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Video

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda