Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek 21-Dhjetori (ID BD2066) Tirane

 • €700
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek 21-Dhjetori (ID BD2066) Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD2066
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori jepet me qera dyqan gjysem bodrum me siperfaqe 130 m2 nga te cilat 90 m2 jane siperfaqe e brendshme OPEN SPACE  dhe 40 m2 jane verande, kati 0 , i rikonstruktuar, 2 tualete, fasade xhami, brenda unazes se vogel, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe pershtatet per cdo lloj biznesi.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Kompleksi Kontakt / Magnet, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 18, 2021 at 9:20 am
 • Property ID: BD2066
 • Price: €700
 • Property Size: 130 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda